Byliśmy w sklepie Dr. Martens w Camden Market! [FOTORELACJA]

Camden Market w Londynie to coś zdecydowanie więcej, niż zwykła galeria handlowa. Ponad 1000 sklepów i stoisk oferujących najnowsze kolekcje odzieżowe, muzykę, dzieła sztuki i jedzenie składa się na miejsce, które dość mocno oddziałuje na lokalną społeczność Londynu i stanowi magnes na turystów.

W takim miejscu nie mogło zabraknąć marki kojarzonej bezsprzecznie z Wielką Brytanią i jej stolicą. Mowa, oczywiście, o Dr. Martens. Specjalnie dla Was wybraliśmy się do przestrzeni Martensa w Camden Market, żeby pokazać Wam, jak wygląda to na miejscu.

Sklep legendarnego brandu stał się wśród londyńczyków obiektem wręcz kultowym. A to dlatego, że na zajmującej dwa piętra powierzchni znaleźć można nie tylko wyjątkowe modele Martensów z najnowszych kolekcji, nie tylko klasyki, nie tylko buty wykonane w Wielkiej Brytanii…

Ale również przestrzeń dla artystów, z silnym naciskiem na artystów tworzących muzykę. Wiadomo, przeszłość marki dość mocno związana jest z powstaniem i rozwojem wyrazistych subkultur, które przekształciły robotnicze obuwie w jedną z ikon popkultury.

Przestrzeń dla artystów jest kameralna, nie można tu mówić o czymś choćby zbliżonym do klimatu wielkiej hali koncertowej. W pomieszczeniu wrażeń muzycznych może doznawać jednorazowo do 60 fanów.

A sam sklep? Wygląda wręcz epicko. Urządzona z pomysłem przestrzeń wypełniona jest butami Dr. Martens, dedykowanymi środkami do pielęgnacji obuwia tej marki i rozmaitymi akcesoriami, gadżetami, plakatami, stoiskami do personalizacji własnych Martensów… Wstępując w progi tego miejsca, człowiek nie wie, czy znajduje się tak naprawdę w sklepie, czy to już muzeum.

Ale muzeum historii jak najbardziej żywej, która wciąż jeszcze się pisze. Przypominają o tym modele z najnowszych kolekcji, które można oczywiście nabyć na miejscu.

Można też zamówić je u nas. Bo przecież nie trzeba planować wypadu specjalnie do Londynu, skoro w ofercie Eastend znajdziesz najszerszy wybór obuwia Dr. Martens.

Masz ochotę na klasyka czy raczej na coś zwariowanego? W obu przypadkach – mamy to! I wciąż domawiamy wyczerpujące się rozmiary, więc nie musisz się obawiać, że Twój upatrzony model się wyprzedał.

A jeśli jednak chcesz wybrać się do sklepu Dr. Martens w Camden Market… Polecamy! Zresztą, zdjęcia mówią za siebie. ✌

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o