Mamy nową kolekcję New Balance! (FOTO)

Koniec stycznia to już ten moment, kiedy wybierając się na obuwnicze zakupy, szukamy raczej czegoś lekkiego, wygodnego i przewiewnego, niż typowych butów na zimę. No i bang! Końcówka miesiąca przyniosła nam świeżą dostawę sneakersów New Balance. Co ciekawego znalazło się w dropie?

MODA NA „ŁATY” NIE MIJA

W zeszłym roku branży sneakerów nie ominęła powracająca co jakiś czas moda na patchworkowe kolekcje. Swoją wypuścił między innymi Vans.

New Balance podążył tropem i oferuje modele 997H z zamszowymi elementami naszytymi ze sobą i na sobie tak, że sneakery wyglądają jak typowy pled scalony z kilku różnokolorowych skrawków.

Buty przyjechały do nas w kilku opcjach kolorystycznych. Niektóre mniej pstrokate, inne bardziej… Rzuć okiem i daj znać, który leży Ci najbardziej!

PODESZWA JAK Z FILMU SF

New Balance 997 to buty, które jednych swym wyglądem przyciągają, innych zupełnie przeciwnie… Ale na obojętność nie licz, to prawdziwy magnes do przyciągania wzroku przechodniów na ulicach, zwłaszcza w zestawieniu z prostymi, casualowymi ciuchami.

Gruba podeszwa wygląda może na ciężką, ale spokojnie. Za lekkość odpowiada technologia Encap Reveal. To drugie, ulepszone wcielenie systemu Encap znanego choćby z kultowych NB 574. Amortyzująca pianka jest tak uformowana, by poprawiać stabilizację stopy, a to skutkuje komfortem podczas wielogodzinnych wypadów, czy to do szkoły, czy na miasto.

Dodatkowo w parach z tej serii obecny jest system Abzorb, który odpowiada za rozpraszanie wstrząsów podczas chodzenia.

Zatem jeśli Twoja stylizacja przełknie tak wyrazisty but, możesz być spokojny o wygodę swoich stóp.

NEW BALANCE NA SPORTOWO

Sneakersy, jak powszechnie wiadomo, wywodzą się od obuwia sportowego. Jedne pokazują to po sobie mniej, inne bardziej. Buty X-Racer należą zdecydowanie do tej drugiej grupy.

Widać to już po kolorach, które nasuwają skojarzenia z butami biegowymi. X-Racery są jednak zaprojektowane po to, by wzbogacać typowo miejskie outfity, o czym świadczy między innymi zamszowa obwódka wokół cholewki, jakiej próżno szukać w sprzęcie dedykowanym do treningów.

Amortyzacja? Pewnie, że jest! Zapewnia ją wspomniany wcześniej system Abzorb.

KLASYCZNY 574 W NOWYCH WERSJACH

Kiedy pojawia się nowy drop New Balance, można w ciemno obstawiać, że będzie zawierać świeże odmiany legendarnego modelu 574 z amortyzacją Encap.

Tak też było tym razem. 574-ka zyskała nowe kolory. Fani klasyki na pewno będą zadowoleni!

NOWA KOLEKCJA NEW BALANCE DOSTĘPNA NA EASTEND

Chcesz zobaczyć najnowsze kicksy z bliska, sprawdzić rozmiar, zamówić parę dla siebie? Wpadnij na Eastend, mamy tam nowe modele New Balance, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o