Vans Blur Check Pack – kolekcja, która zakręci Ci w głowie!

Vans to producent obuwia, który nie znosi nudy. Co więcej, projektanci firmy uwielbiają bawić się klasyką i praktycznie każdego sezonu prezentują luźniejsze podejście do legendarnych modeli. Kolekcja Vans Blur Check Pack to kolejny etap tej niekończącej się pogoni za coraz oryginalniejszymi trampkami.

View this post on Instagram

La #sneaker #SlipOn con motivo a #scacchiera è diventata il simbolo del claim #OffTheWall dalla sua introduzione nel 1977 _ Il modello tanto amato è stato indossato da #surfisti #pattinatori #bmxrider #artisti #musicisti … inoltre è stato utilizzato sui set di moda come definizione di una nuova espressione creativa _ Per la prossima stagione #PE19, @vans introduce una nuova interpretazione degli iconici #scacchi bianchi e neri, ma stavolta realizzati con un #effettosfocato _ #Vans presenta così il #BlurCheckPack con tomaie #psichedeliche e grafiche confuse sui modelli Authentic, #VansOldSkool, Classic #VansSlipOn e #VansSk8Hi _ Usando la stampa digitale, il motivo #chess cattura l'essenza del movimento che crea un doppio effetto sorprendente #MyVans

A post shared by L'Innovatore (@innovatore_mag) on

CO TO ZA KOLEKCJA?

Nowa kolekcja Vans to zabawa z legendarnym deseniem kojarzonym z kalifornijską marką, nierozerwalnie złączonym z nią od lat. Mowa oczywiście o klasycznej, czarno-białej szachownicy.

Niedawno szachownica była rozciągana, teraz z kolei projektanci legendarnych trampek doszli do wniosku, że cała ta zabawa ze złudzeniami optycznymi powinna pójść o krok dalej.

Na pierwszy rzut oka zdjęcia przedstawiające modele z kolekcji Vans Blur Check Pack wyglądają jak dzieło wyjątkowo niewprawnego fotografa… Albo kogoś, kto poskąpił grosza na porządny sprzęt do robienia zdjęć.

Potrzeba drugiego, albo nawet i trzeciego rzutu okiem, żeby przekonać się, że mamy do czynienia ze złudzeniem… A do tego czasu człowiekowi może się nieźle zakręcić w głowie. 🙂

Model Slip-On z nowej paczki Vans Blur Check Pack

NOWE WERSJE KLASYKÓW

Cała ta zabawa z mózgami klientów objęła pełen przegląd nieśmiertelnych, klasycznych modeli Vans. Na paczkę Blur Check złożyły się modele Authentic, Old Skool, Sk8-Hi, oraz oczywiście Slip-On.

Dlaczego „oczywiście”? Kiedy mowa o twórczej pracy nad szachownicą, nie można pominąć tego pozbawionego sznurowadeł modelu, który od samego swojego początku – czyli od premiery w 1977 roku – nierozerwalnie złączony jest z tym deseniem.

Ta nierozerwalność osiągnęła taki stopień, że dziś ciężko na hasło „Vans Slip-On” pomyśleć o bucie z cholewką w jednolitym kolorze. Choć takich, oczywiście, nie brakuje.

Jeden z butów składających się na paczkę Vans Blur Check Pack

VANS BLUR CHECK PACK NA EASTEND.PL!

Póki co do naszej oferty z rozmytej kolekcji trafił właśnie model Slip-On Blur Check. Jeśli jedynym, co masz zyskać poprzez zamówienie go, ma być oryginalny wygląd – w pełni rozumiemy i popieramy! 🙂

Ale Slip-On prócz tego oczywistego, rzucającego się w oczy przymiotu, ma jeszcze inne zalety. Wymienić wśród nich należy wygodę pozbawionej sznurowadeł konstrukcji, elastyczną gumkę pozwalającą na łatwiejsze dopasowanie buta do stopy, czy przyczepną podeszwę.

Swoją parę znajdziesz na Eastend.pl. A jeśli chcesz się dowiedzieć, kiedy kolejne modele Vans Blur Check Pack trafią na nasze półki, polecamy obserwowanie naszych profili na Facebooku i Instagramie, gdzie publikujemy info o wszystkich najgłośniejszych nowościach!

Slip-On to jeden z najmocniejszych przedstawicieli nowej kolekcji Vans Blur Check Pack

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o