Cayler & Sons: 5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o tej marce!

Cayler & Sons to świeży gracz na streetwearowym rynku, który nieobciążony wymogami tradycji projektuje, co uważa za stosowne. Jak to wychodzi w praniu?

Wyśmienicie! Rzadko kiedy debiutant zapisuje się w świadomości wybrednej grupy klientów tak szybko i trwale, jak miało to miejsce w przypadku bohatera dzisiejszego wpisu.

Brand wciąż dynamicznie się rozwija, a co za tym idzie, wpadł ze swoją ofertą również do Polski. Czym się charakteryzuje? Co powinien o nim wiedzieć fan ulicznej odzieży znad Wisły?

Marka Cayler & Sons oferuje świeże spojrzenie na najnowsze trendy ze świata streetwearu. Na zdjęciu widoczna przykładowa bluza brandu.

CAYLER & SONS – SKĄD POCHODZĄ?

Pierwsze skojarzenie z Monachium? Zapewne Bayern i Robert Lewandowski. Ewentualnie przed oczami przewija się Oktoberfest, alpejskie szczyty i tym podobne obrazki.

W tym właśnie otoczeniu wyrósł i wyruszył na podbój świata brand Cayler & Sons. Tak jest, to marka niemiecka i jak na kraj pochodzenia przystało, stawia mocno na solidność.

Ale nie tylko. Brand potrafi błyskawicznie wyczuwać trendy, a jednocześnie pozostaje wierny swoim ideałom. Jakim? Spokojnie, do tego jeszcze dojdziemy.

KIEDY ONI TO ZAŁOŻYLI?

Jak już wspomniano we wstępie, Cayler & Sons nie posiada dekad tradycji. Firma powstała w roku 2012.

Czy brak wielowątkowej, złożonej historii jest w tym wypadku jakimkolwiek obciążeniem?

A skąd! Powiedzieć, że rozwinęli się w błyskawicznym tempie, to jak nic nie powiedzieć. Założyciele Caylera mieli nosa i wiedzieli, co chcą nosić ludzie nie tylko w Niemczech, ale i na całym świecie.

Zaczęli dość nietypowo jak na markę, która obecnie chwali się dość szerokim asortymentem odzieży.

Ubrania Cayler & Sons świetnie dogadują się z dobrym obuwiem. Co widać na załączonym foto, gdzie występują w jednej stylizacji razem z Native. Petarda!

A OD CZEGO ZACZĘLI?

Od czapek. Żeby sprecyzować: od klasycznych baseballówek z innowacyjnymi, przykuwającymi wzrok grafikami, nawiązującymi do popkultury i sceny muzycznej.

Brand nie był przy tym śmiertelnie poważny i od początku towarzyszył mu całkiem wyluzowany vibe. Do pewnego stopnia kreskówkowy, odrobinę humorystyczny… Dzięki temu błyskawicznie powstała oddana baza fanów marki.

Cayler & Sons, mimo młodego wieku jak na markę odzieżową, może się pochwalić autentycznością. Zawarta jest w oryginalnym motto, które brzmi: „for true heads – by true heads”.

Oczywiście, czapki były dopiero początkiem. Skoro bowiem można robić stylowe nakrycia głowy, czemu by nie poszerzyć swoich świeżych pomysłów na inne elementy garderoby?

I tak dzisiaj w ofercie marki znaleźć można atrakcyjne, wysokojakościowe bluzy, koszulki, portfele, skarpety, a także czapki – nie tylko te z daszkiem, bo i stylowe beanie na zimę też się znajdzie.

DLA KOGO TE UBRANIA?

Wiadomo, że jak ktoś robi coś dla każdego, to robi to dla nikogo. Cayler & Sons również posiada swoją grupę docelową, dla której nieustannie poszerza swój asortyment o nowe modele, by nadążyć za gustami klienteli i nieustannie proponować jej coś nowego, przy czym zgodnego z duchem brandu.

Rap, hip-hop, współczesna muzyka pop, ikony popkultury… Jeśli ta tematyka nie jest Ci obca, marka Cayler & Sons jest zdecydowanie dla Ciebie!

GDZIE MOŻNA KUPIĆ UBRANIA CAYLER & SONS?

Aktualnie ubrania marki dostępne są w ponad 30 krajach. Jak na firmę istniejącą od nieco ponad siedmiu lat jest to naprawdę imponujący wyczyn!

Cayler & Sons jest już obecny w Polsce, a także, oczywiście, w naszym sklepie! Chyba nie myśleliście, że odpuścilibyśmy takiej marce, hm? ?

Nie czekaj, wpadnij po stylowe ciuchy na Eastend!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o